LETNÍ BRIGÁDA v Českých Budějovicích – koordinátor na DOC Mercury ☝️😎

Náplň práce:

  • na autobusovém nádraží informovat cestující o změně rozmístění autobusových zastávek,
  • pomáhat při hledání zastávek (vše vysvětlíme, zaučíme – dostanete prospekty s popisy)

Odměna:                    110 Kč/hod

Termín:

  • červenec + srpen 2020
  • denně vč. víkendů: 5:00 – 22:00 (pracovat se bude na směny, dle domluvy a Vaší flexibility)

Kontaktujte nás na emailu: eva.kocourkova@pareco.cz nebo volejte na telefonní číslo 776 690 044

ŘIDIČ sk.C s profesním průkazem

Hledáme spolehlivého kolegu na pozici řidič sk. C s profesním průkazem

→ přeprava paletového zboží, zejm. stavebního materiálu

 → Praha a okolí

Nabízíme:
• odpovídající a včasné finanční ohodnocení
• osobní ohodnocení za práci nad rámec
• dispečerskou podporu
• vstřícnou firemní kulturu

→ Plný úvazek, Částečný úvazek, Dočasný úvazek

Životopis zasílejte na recepce@pareco.cz a prosím uveďte své telefonní číslo!!

TECHNIK na stavbě – oblast Praha

Hledáme schopného a zodpovědného kolegu do týmu techniků na stavbách.

Férové jednání a náležité platové podmínky samozřejmostí.

Nástup možný IHNED!

Posílejte CV i s Vaším kontaktem na email recepce@pareco.cz. My se Vám ozveme!!!

POSILY pro ÚKLIDOVÉ PRÁCE ?

Přijmeme pracovníky pro naši úklidovou firmu.

Práce je vhodná i pro maminky po MD, studenty či aktivní důchodkyně.

Kontakt: recepce@pareco.cz

  •   generální úklidy
  •   pravidelné úklidy kancelářských a komerčních prostor
  •   výběr priority dopolední / odpolední / večerní práce
  •   částečný / plný úvazek

Požadujeme:                                          Nabízíme:
– zodpovědnost                                      – proškolení v oblasti úklidu, v moderních úklidových technikách a prostředcích
– preciznost                                            – práci v příjemném kolektivu
– spolehlivost                                          – dle odvedené práce náležitá odměna
– příjemné vystupování
– pozitivní myšlení